II Turniej Siatkówki Plażowej zorganizował MOSiR

Mężczyźni grają w siatkówkę plażową
fot. istotne.pl Na terenie Ośrodka Wodno-Sportowego rozegrano II Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Lata. W kategorii kobiet wygrała drużyna Jelenia Góra, w kategorii mężczyzn Delfinet.
istotne.pl 0 piłka plażowa, mosir bolesławiec

II Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Lata odbył się w niedzielę na terenie Ośrodka Wodno-Sportowego przy ulicy Spacerowej. Dwuosobowe drużyny rywalizowały w kategoriach kobiet i mężczyzn.

Brak opisuBrak opisufot. MOSiR

W kategorii mężczyzn zwyciężył Delfinet w składzie Patryk Baran i Krzysztof Baran. Drugie miejsce zajął Blues Brothers, zaś na trzeciej pozycji uplasował się BadBoys. Kolejne miejsca zajęły drużyny Jelenia Góra, Primavera i UKS.

W kategorii kobiet I miejsce wywalczyła drużyna Jelenia Góra, w składzie Izabela Nowacka oraz Dominika Jaworowska (rezerwowa Paula Cieślau). Drugie miejsce zajęła drużyna UKS Volley, zaś trzecia lokata przypadła drużynie Ateny 2004. Kolejny turniej siatkówki plażowej odbędzie się 23 lipca.