BKS zremisował z liderem tabeli

Piłkarze na boisku
istotne.pl 0 bks bolesławiec

Piłkarze BKS Bolesławiec wywalczyli cenny remis w meczu z liderem IV ligi. Wyjazdowe spotkanie z MKS Autoliv Oława zakończyło się podziałem punktów. W pierwszej połowie okazje do zdobycia bramki dla bolesławian miał Łukasz Rudyk. Niestety piłkarz strzelał niecelnie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska.

W drugiej połowie śmielej zaczęli atakować gospodarze. W 49 minucie bramkę zdobyli oławianie. Na listę strzelców wpisał się Łukasz Ochmański. Po zdobyciu prowadzenia MKS cofnął się do gry obronnej. Tą sytuację skutecznie wykorzystali piłkarze BKS. W 76 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Paweł Rissmann strzałem z główki pokonał bramkarza gospodarzy. Bolesławianie utrzymali ten wynik i zremisowali mecz 1:1.

(informacja: MKS Autoliv Oława)