Zamordowano mężczyznę przy ulicy Warszawskiej

Zamordowano mężczyznę przy ulicy Warszawskiej
fot. B.org W jednym z mieszkań przy ulicy Warszawskiej zginął mężczyzna. Policja zatrzymała podejrzanego 50-latka.
istotne.pl morderstwo, warszawska

Do morderstwa doszło wczoraj w budynku przy ulicy Warszawskiej 12. Późnym popołudniem jeden z mieszkańców kamienicy zauważył uchylone drzwi do mieszkania sąsiada. Mężczyzna wszedł do środka i zobaczył tam leżącego 56-latka. Ślady na jego ciele wskazywały na pobicie. Mieszkańcy kamienicy zawiadomili pogotowie ratunkowe i policję.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Wstępnie ustalono, że po południu do 56-letniego Jerzego O. przyszedł znajomy. W trakcie spotkania gospodarz został zaatakowany drewnianym kołkiem. Policja zatrzymała już podejrzanego w tej sprawie 50-latka. Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą znane po sekcji zwłok i zakończeniu śledztwa.

Aktualizacja 2006-04-06

Jak wykazała sekcja zwłok, bezpośrednią przyczyną śmierci Jerzego O. było zachyśnięcie się krwią. Wynika z tego, że podejrzany o pobicie 50-letni mieszkaniec Bolesławca nie miał bezpośredniego zamiaru zabicia swojej ofiary – obrażenia, choć rozległe, nie skutkowały bowiem śmiercią. Pobitego mężczyznę można było uratować, gdyby w odpowiednim czasie została udzelona mu pomoc.

(informacja własna)