Juniorzy StarBol nie zagrają w Mistrzostwach Polski

Piłka do gry w koszykówkę
fot. sxc.hu Juniorzy klubu StarBol Bolesławiec przegrali mecz o wejście do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski w koszykówce. Nasi koszykarze ulegli juniorom Górnika Wałbrzych 93:101.
istotne.pl 0 koszykówka

W niedzielę w sali sportowej Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych odbył się mecz koszykówki. O prawo gry w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski walczyły zespoły juniorów StarBol Bolesławiec i Górnika Wałbrzych. Bolesławianie niestety ulegli gościom z Wałbrzycha 93:101. W czterech kwartach bolesławianie uzyskali następujące wyniki: 22:28, 30:15, 20:23, 23:35. Najwięcej punktów dla StarBol zdobył Daniel Czernia (51). W dalszej kolejności najlepiej punktowali: Paweł Minciel (22), Zbigniew Owczarek (8), Paweł Wilas (7), Łukasz Chmielnicki (3), Mariusz Sokal (2). Jacek Dolatowski i Savvas Halvantzis nie zdobyli punktów.