CBŚ zlikwidowało fabrykę narkotyków

CBŚ zlikwidowało fabrykę narkotyków
fot. B.org Policjanci z poznańskiego Centralnego Biura Śledczego przy wsparciu wrocławskich antyterrorystów zlikwidowali fabrykę narkotyków. Narkotyki były produkowane niedaleko Bolesławca.
istotne.pl policja, narkotyk, biuro, centralne, śledcze

Organizatorem narkotykowego procederu okazał się 33-letni mieszkaniec Poznania. Policjanci wkroczyli do namierzonych w lesie zabudowań w nocy z poniedziałku na wtorek. Jak się okazało, wytwórnia narkotyków była doskonale wyposażona i zamaskowana, otaczał ją 2,5 metrowy płot. Dodatkowo terenu strzegły agresywne psy. W budynkach była kompletna linia produkcyjna do uprawy i przetwarzania konopi indyjskich. W budynkach były suszarnie, agregaty oraz lampy. Funkcjonariusze przejęli kilka tysięcy sadzonek oraz przygotowane do sprzedaży narkotyki.

Brak opisuBrak opisufot. Policja

Według informacji Telewizji Wrocław wytwórnia narkotyków znajdowała się w okolicach wsi Bronowice, niedaleko granicy województw dolnośląskiego i lubuskiego. Oprócz 33-latka policjanci zatrzymali jeszcze kobietę i mężczyznę, mieszkańców województwa dolnośląskiego. Wszystkim zatrzymanym grozi kara 8 lat więzienia.

(informacja i zdjęcie: KWP Wrocław)