Znamy laureatów konkursu „Wiosna”

Znamy laureatów konkursu „Wiosna”
fot. www.sxc.hu Ponad 600 osób wzięło udział w trzeciej części konkursu plastycznego „Walory Przyrodnicze i Kulturowe Ziemi Dolnośląskiej”, ogłoszonego przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Gromadce.
istotne.pl konkurs, gromadka, gokis, plastyka

1 kwietnia jury (w składzie: przewodnicząca Maria Matyjewicz, Bożena Kuchmacz i Barbara Deberna) oceniło prace nadesłane na trzecią część regionalnego konkursu plastycznego „Walory Przyrodnicze i Kulturowe Ziemi Dolnośląskiej”, ogłoszonego przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Gromadce.

fot. GOKiS Gromadka
fot. GOKiS Gromadka

Konkursowe dzieła miały ukazywać miejsca przyrodnicze bądź zabytkowe, które można napotkać na Dolnym Śląsku. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konkursie był wiek (minimum 5 lat i więcej). Format prac był dowolny.

fot. GOKiS Gromadka
fot. GOKiS Gromadka

Organizatorzy otrzymali wiele różnorodnych dzieł. Prace nadesłało ponad 600 osób z 47 placówek powiatu bolesławieckiego, legnickiego, polkowickiego, zgorzeleckiego, głogowskiego, lubańskiego, jeleniogórskiego i złotoryjskiego. Wyłoniono 127 laureatów. Pełna lista zwycięzców konkursu znajduje się na stronie gromadeckiego GOKiS-u.

fot. GOKiS Gromadka
fot. GOKiS Gromadka

Rozdanie nagród i dyplomów oraz wernisaż wystawy pokonkursowej odbędą się w piątek 18 kwietnia o 15:30 w GOKiS-ie w Gromadce.

(informacja GOKiS w Gromadce/GA)

Zobacz także

Lista laureatów