BKS Bobrzanie zremisował z Motobi Kąty Wrocławskie 1:1

BKS Bobrzanie zremisował z Motobi Kąty Wrocławskie 1:1
fot. BKS Seniorzy BKS Bobrzanie Bolesławiec zremisowali z Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:1. Nasz zespół stracił bramkę w ostatniej minucie spotkania.
istotne.pl bks bobrzanie, kamil, mielnik, motobi, bystrzyca, kąty, wrocławskie

Podziałem punktów zakończyło wyjazdowe spotkanie BKS Bobrzanie Bolesławiec – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie. W pierwszej połowie częściej przy piłce byli gospodarze, ale to bolesławianie stwarzali groźniejsze sytuacje podbramkowe. Po jednej z nich, w 42 minucie, bramkę dla BKS zdobył Kamil Mielnik.

Po przerwie zaatakowali goście. Nasi piłkarze umiejętnie bronili się i wypracowali dwie groźne akcje. Niestety, Chrystian Serkies i Kamil Mielnik nie potrafili pokonać bramkarza Motobi. Bolesławianie utrzymali prowadzenie do ostatniej minuty meczu. Jednak gospodarze skutecznie wykorzystali podbramkowe zamieszanie. Gola na wagę remisu zdobył dla gości Patryk Mirkowski. Po tej akcji sędzia zakończył mecz. BKS Bobrzanie Bolesławiec zremisował w sobotę z Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:1 i utrzymał 5 miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę w Bolesławcu nasz zespół zmierzy się z Górnikiem Wałbrzych.

(informacja BKS Bobrzanie/MZ)

Zobacz także

IV liga dolnośląska, tabela i terminarz spotkań