Portal pobił rekord oglądalności

Portal pobił rekord oglądalności
fot. Krzysztof Gwizdała Ponad 15 tys. różnych osób odwiedziło tę stronę w ubiegłym tygodniu. Portal jest niekwestionowanym liderem wśród stron związanych z Bolesławcem.
istotne.pl istotne.pl

Z najnowszego raportu firmy stat24 wynika, że portal Boleslawiec.org / IstotneInformacje.pl jest najpopularniejszą bolesławiecką stroną. Niezależne badania pokazały, że w ubiegłym tygodniu 15 769 różnych osób odwiedziło portal.

„Notujemy stały wzrost czytelników. Portal świetnie wypada w rankingu ogólnopolskim. Dla porównania w dwa razy większej Legnicy na najpopularniejszą tamtejszą stronę w ubiegłym tygodniu weszło mniej osób, niż u nas” mówi Krzysztof Gwizdała, redaktor naczelny Boleslawiec.org / IstotneInformacje.pl. „Nasi czytelnicy doceniają rzetelność informacji i szybkość ich przekazywania. Często jako pierwsi publikujemy sensacyjne materiały, mamy świetne zdjęcia i relacje wideo. Nierzadko jako jedyni poruszamy tematy kontrowersyjne. Ludzie wiedzą, że jesteśmy niezależni i możemy napisać o każdej sprawie” podkreśla Krzysztof Gwizdała.

„Siła oddziaływania portalu jest ogromna. Te kilkanaście tysięcy różnych osób w ciągu tygodnia robi wrażenie. Nie było do tej pory w Bolesławcu chyba tak skutecznego medium. Właściciele firm to zauważyli, dlatego mamy tak dużo reklam” mówi Marcin Zabawa, który opiekuje się klientami portalu.

Badanie stat24 prowadzone jest na bieżąco. Korzysta z niego wiele stron internetowych. Portal Boleslawiec.org / IstotneInformacje.pl jest liderem wśród portali związanych z Bolesławcem.

„W imieniu całej redakcji chciałbym podziękować naszym Czytelnikom. To dzięki Wam istniejemy. To dzięki Waszym sugestiom poprawiamy się i rozwijamy. To dla Was tworzymy najbardziej profesjonalne medium w Bolesławcu. Obiecuję, że jeszcze w kwietniu pokażemy nowy portal i wyjaśnimy, dlaczego zmieniamy nazwę i adres.”Krzysztof Gwizdała

(informacja red.)