BKS Bobrzanie zremisował AKS Strzegom 2:2

istotne.pl bks bobrzanie, mecz, aks strzegom, paweł, błażej, rajchel, rissmann

Trzeci remis z rzędu zanotowali piłkarze IV-ligowego BKS Bobrzanie Bolesławiec. Po jednopunktowych meczach z Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie i z Górnikiem Wałbrzych bolesławianie zremisowali z AKS Strzegom. Gospodarze, którzy walczą o utrzymanie się w lidze, nie byli łatwym rywalem. Już w 8 minucie spotkania strzegomianie zdobyli prowadzenie. W 32 minucie było już 2:0 dla gospodarzy. W 39 minucie kontaktową bramkę dla BKS strzelił Błażej Rajchel.

W drugiej połowie trener Marcin Ciliński dokonał zmian. Za Tomasza Jasińskiego wszedł Paweł Rissmann, zaś Mateusza Muchę zmienił Łukasz Rudyk. Od 66 minuty bolesławianie grali w dziesiątkę. Sędzia pokazał czerwoną kartkę Chrystianowi Serkiesowi. Zawodnik prawdopodobnie zagrał piłkę ręką. W 78 minucie bramkę dla naszego zespołu strzelił Paweł Rissmann. BKS Bobrzanie Bolesławiec zremisował z AKS Strzegom 2:2. Nasz zespół spadł z 4 na 6 pozycję w tabeli rozgrywek. W najbliższą sobotę bolesławian czeka trudny mecz z Karkonoszami Jelenia Góra.

(informacja BKS Bobrzanie Bolesławiec/MZ)