Rafał Iwan jest wiceliderem Fuji Bikemaratonu

Kolarz na rowerze
istotne.pl 0 wyścig, kolarstwo, cyklosport bolesławiec

W sobotę, 15 września, w Polanicy Zdrój odbył się finał Mio Fujifilm Bikemaratonu, prestiżowego wyścigu kolarskiego. Bolesławianin Rafał Iwan, po 9 edycjach największej obecnie imprezy tego typu w Polsce, zajmuje w klasyfikacji generalnej pozycję wicelidera. To zresztą nie jedyny zawodnik Grupy Kolarskiej Cyklosport Bolesławiec, który wysoko uplasował się w czołówce. Przemysław Szczucki wywalczył bowiem piąte miejsce.

Grupa Kolarska Cyklosport Bolesławiec zrzesza obecnie ponad 40 osób. W tym roku zawodnicy klubu po raz kolejny uplasowali się w ścisłej czołówce najbardziej znaczących cykli maratonów MTB w Polsce.