Telewizja Polska pokazała nasz portal

Telewizja Polska pokazała nasz portal
fot. B.org Liczba materiałów, ich jakość i rzetelność – to zdecydowało o pokazaniu Boleslawiec.org na antenie TVP 3.
istotne.pl tvp, istotne.pl, telewizja

Boleslawiec.org został pokazany w programie „Dolnośląskie lato” na antenie TVP 3. „Dolnośląskie Lato” to wakacyjny program, w którym co sobotę prezentowane jest jedno z miast z naszego województwa. 18 sierpnia pokazano Bolesławiec. Była mowa o Święcie Ceramiki, o grupie motocyklowej „Bolce” i o harcerzach. Pokazano także portal Boleslawiec.org!

Dziennikarze Telewizji Polskiej trafili na nasz portal, gdy szukali w Internecie informacji o naszym mieście. Przeglądali różne bolesławieckie strony – ich uwagę zwrócił jednak portal Boleslawiec.org. Ocenili go bardzo wysoko. W rozmowach z nami zwracali uwagę na liczbę materiałów, ich jakość i rzetelność. Dziennikarze TVP zdecydowali się pokazać nasz portal innym Dolnoślązakom.

Magdalena Pawlinow i Krzysztof Gwizdała rozmawiają o portaluMagdalena Pawlinow i Krzysztof Gwizdała rozmawiają o portalufot. Marcin Zabawa

Boleslawiec.org to profesjonalny portal internetowy dla mieszkańców Bolesławca i powiatu bolesławieckiego. Serwis funkcjonuje na lokalnym rynku od 3 lat. Od początku stawiamy na przejrzystość, szybkość działania, intuicyjność. Dbamy o szczegóły, rzetelność informacji i dobrej jakości zdjęcia.

Ekipa telewizyjna podczas realizacji programuEkipa telewizyjna podczas realizacji programufot. Marcin Zabawa

Dziękujemy Telewizji Polskiej za udostępnienie fragmentu programu.