Waldemar Krzemiński 9 tenisistą na turnieju w Niemczech

Logo TOP Bolesławiec
fot. TOP W Międzynarodowym Turnieju Kwalifikacyjnym Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym dobrze zaprezentował się bolesławianin – Waldemar Krzemiński. Zawodnik TOP Bolesławiec zajął 9 miejsce.
istotne.pl 0 top bolesławiec, tenis stołowy, waldemar krzemiński

W minionym tygodniu w niemieckim mieście Wuppertal odbył się Międzynarodowy Turniej Kwalifikacyjny Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym. Turniej był mocno obsadzony. Uczestniczyło w nim ponad 300 zawodników z Europy, USA, Australii, Nowej Zelandii, Japonii i Chin. Udany występ w turnieju zanotował Waldemar Krzemiński. W swojej kategorii zawodnik TOP Bolesławiec zajął 9 miejsce.

Para Waldemar Krzemiński i Mirosław Kowalski zajęła 4 miejsce, przegrywając po emocjonującym pojedynku ze Szwedami, aktualnymi brązowymi medalistami mistrzostw Europy. Bolesławianie udowodnili, że są liczącymi się tenisistami. Nasi zawodnicy pokonali kilu wyżej notowanych rywali. W październiku Waldemar Krzemiński weźmie udział w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Krańskiej Gorze w Słowenii.