Bolesławianie zostali laureatami konkursu Innovation 2005

Bolesławianie zostali laureatami konkursu Innovation 2005
fot. B.org Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze, Amma i Manufaktura znaleźli się wśród nagrodzonych firm i instytucji w międzynarodowym konkursie Innovation 2005.
istotne.pl btg, innovation, manufaktura, amma

W tym roku nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach. Najlepiej wypadło Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze, które zajęło pierwsze miejsce w kategorii Najlepsze Partnerstwo Publiczno-Prywatne. Firma "Amma" Andrzeja Udzielaka zajęła drugie miejsce w kategorii Najlepsza Współpraca Transgraniczna. "Manufaktura" spółki Smoleński i Zwierz zdobyła ex aequo trzecie miejsce w kategorii Najlepsza Innowacja.

Brak opisuBrak opisufot. B.org
Brak opisuBrak opisufot. B.org
Brak opisuBrak opisufot. B.org

Nagrody (statuetki, dyplomy i pieniądze) zostały wręczone na gali, która odbyła się w Libercu w Czechach. Konkurs, którego organizatorem jest Euroregion Nysa-Neisse-Nisa, skierowany jest do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, jednostek samorządowych oraz instytucji naukowo-badawczych. Celem konkursu jest aktywizacja przedsiębiorczości i samorządności, promocja i upowszechnianie osiągnięć innowacyjnych w Euroregionie Nysa po stronie polskiej, niemieckiej i czeskiej.

Zobacz także

Amma

Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze

Manufaktura