Dzieci i młodzież mają Centrum Gier i Zabaw

Dzieci i młodzież mają Centrum Gier i Zabaw
fot. B.org W budynku byłego Przedszkola nr 7 przy ulicy Piastów powstało Centrum Gier i Zabaw dla dzieci i młodzieży. Na pomysł takiego zagospodarowania byłego przedszkola wpadł Robert Tomczyk.
istotne.pl przedszkole, dziecko, nr, grać, 7

Centrum gier i zabaw otwarto w sobotę. "Jego powstanie to efekt obserwacji i wieloletniej pracy z dziećmi i młodzieżą" mówi Robert Tomczyk, organizator Centrum. W pomieszczeniach byłego przedszkola można pograć w tenisa stołowego oraz skorzystać z komputerów z dostępem do Internetu. Nie zawiodą się także miłośnicy różnego rodzaju gier. Na chętnych czekają automaty do gry w darta (lotki), piłkarzyki oraz fliper.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Aby nikomu nie stała się krzywda w centrum przebywa pięć dorosłych osób – opiekunów. Z ich strony dzieci mogą liczyć między innymi na pomoc w nauce. Jak zapowiada Robert Tomczyk, oferta centrum ma się sukcesywnie powiększać. "W przyszłości chcemy wprowadzić nowe atrakcje w naszej ofercie. Chciałbym, aby na zajęcia przychodziły zarówno dzieci jak i młodzież ucząca się" planuje Robert Tomczyk.

Brak opisuBrak opisufot. B.org
Brak opisuBrak opisufot. B.org

Centrum Gier i Zabaw jest czynne przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 19:00, w soboty i w niedzielę od 10:00 do 14:00. Wszystkie atrakcje przygotowane dla dzieci i młodzieży są bezpłatne.