PKO BP w Bolesławcu jest Złotym Oddziałem

PKO BP w Bolesławcu jest Złotym Oddziałem
fot. B.org Działalność bolesławieckiego PKO BP w zakresie wspierania małych i średnich przedsiębiorstw została doceniona przez ekspertów.
istotne.pl promocja, bank, pko bp

Bolesławiecki oddział Banku PKO BP może używać tytułu Złoty Oddział. W szóstej edycji ogólnopolskiego konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców doceniona została działalność bolesławieckiego oddziału w zakresie wspierania małych i średnich przedsiębiorstw.

Brak opisuBrak opisufot. S. Kamiński

"Wyróżnienie jest dla nas bardzo wartościowe. Zostało ono przyznane w wyniku własnej prezentacji osiągnięć i dorobku oddziału, weryfikacji tych danych oraz inspekcji przeprowadzonej przez organizatorów konkursu. Jest to jednak przede wszystkim wynik opinii klientów oddziału wyrażonych w anonimowych ankietach" mówi dyrektor bolesławieckiego oddziału PKO BP Stanisław Kamiński.

Podobną nagrodę oddział uzyskał w I edycji wspomnianego konkursu w roku 2000. W chwili obecnej oddział prowadzi około tysiąca rachunków przedsiębiorstw z terenu Bolesławca i okolic. Bank działa w naszym mieście od czerwca 1961 roku.