Bolesławianie źle oceniają grę piłkarzy BKS

Bolesławianie źle oceniają grę piłkarzy BKS
fot. www Zdecydowana większość osób głosujących w sondzie wskazała, że powodem niskiej frekwencji na meczach BKS Bolesławiec jest słaba gra piłkarzy.
istotne.pl bks bobrzanie, mecz, frekwencja, sonda, kibice

Serwis Boleslawiec.org przeprowadził 9-dniową sondę na temat niskiej frekwencji kibiców na meczach seniorów BKS Bolesławiec. W sondzie zagłosowano 213 razy.66% głosujących wskazało, że powodem niskiej frekwencji kibiców jest słaba gra naszych piłkarzy. 13% wybrało odpowiedź, że bolesławian nie interesuje piłka nożna. Dla 12% bilety na mecze są zbyt drogie, natomiast  8% głosujących winą za niską frekwencję kibiców obarcza brak dopingu ze strony klubu kibica i związanych z nim opraw meczowych. Tylko dla 1% problemem w przychodzeniu na stadion jest niesprzyjająca pogoda.

Problem "pustych trybun" w czasie meczów BKS jest zauważalny już od dłuższego czasu. Na ostatnim meczu (ze Spartą Ziębice) było maksymalnie 100 osób. W odróżnieniu od Bolesławca w mniejszym Nowogrodźcu na mecze przychodzi dużo więcej kibiców, mimo że drużyna gra w niższej lidze. Być może jest to spowodowane tym, że w tamtej miejscowości mecz piłki nożnej jest jednym z niewielu wydarzeń, w których mogą uczestniczyć mieszkańcy.

(informacja MZ)

Dlaczego na mecze BKS przychodzi mało kibiców?
piłkarze słabo grają
65.26
bolesławian nie interesuje piłka
13.15
bilety na mecz są za drogie
12.21
brakuje dopingu kibiców z klubu
8.45
pogoda nie sprzyja kibicowaniu
0.94