Jedynka wygrała turniej halowej piłki nożnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bolesławcu
fot. Druga reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 wygrała turniej halowej piłki nożnej "Ale Akcja – Rusz się Człowieku". Kolejne miejsca zajęły: pierwsza reprezentacja SP nr 1, SP nr 3 oraz SP Nowogrodziec.
istotne.pl 0 nowogrodziec, piłka halowa, sp1 bolesławiec, sp3 bolesławiec

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 rozegrano mecze finałowe turnieju "Ale Akcja – Rusz się Człowieku". Pierwsze miejsce zdobyła druga reprezentacja SP nr 1. Drugie miejsce zajęła pierwsza reprezentacja SP nr 1. Trzecią pozycję wywalczyła reprezentacja SP nr 3, natomiast na miejscu czwartym znalazła się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu.

Uczestnicy turnieju "Ale Akcja - Rusz się Człowieku".Uczestnicy turnieju "Ale Akcja - Rusz się Człowieku".fot. D. Biernat

Zespół mistrzowski wystąpił w składzie: Czarek Putra, Jan Wojciechowski, Damian Stępak, Krystian Kulig, Kamil Szaja i Adrian Jaworski. Najlepszym strzelcem turnieju został Jan Wojciechowski z drugiej reprezentacji SP nr 1 (5 bramek). Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Michała Nowaka z SP w Nowogrodźcu. Tytuł najlepszego bramkarza trafił do Marcina Mierzwy z SP nr 3.