Reprezentantki Nowogrodźca są mistrzyniami strefy

Piłkarka ręczna z Nowogrodźca
fot. MOS W finale Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej zwyciężyły reprezentantki naszego powiatu. Zespół SP w Nowogrodźcu pokonał w finale SP 1 w Lubaniu 7:3.
istotne.pl 0 nowogrodziec, zawody, piłka ręczna

Mecze finałowe Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej rozegrano 6 marca w sali sportowej w Nowogrodźcu. Zwycięzcą rozgrywek został zespół gospodyń, który w finale pokonał Szkołę Podstawową nr 1 w Lubaniu 7:3 (5:3). Stawką turnieju był awans do finału wojewódzkiego.

Mistrzynie strefy jeleniogórskiejMistrzynie strefy jeleniogórskiejfot. MOS

Oto wyniki poszczególnych meczów:

• SP Miłków – SP 1 Lubań 3:6 (0:2)
  • SP 2 Kamienna Góra – SP Nowogrodziec 3:10 (0:6)
  • mecz o III miejsce: SP Miłków – SP 2 Kamienna Góra 5:4 (5:1)
  • o I miejsce: SP Nowogrodziec – SP 1 Lubań 7:3 (5:3).

Drużyna mistrzyń strefy zakwalifikowała do się mistrzostw Dolnego Śląska, które rozegrane zostaną 17 marca w Świebodzicach. W czwartkowych meczach reprezentantki Nowogrodźca wystąpiły w składzie: Agnieszka Mudrak, Monika Wiktor, Nicola Tomczyk, Marta Strojek, Agata Wołoszyn, Klaudia Cierlik, Marta Sądaj, Agata Strojek, Sylwia Nieratka i Sylwia Dębal.