SP nr 2 jest podwójnym mistrzem Bolesławca

Chłopcy trzymają puchar
istotne.pl 0 mecz, zawody, sp2 bolesławiec

Zawody, rozegrane w ramach Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2007/2008, obyły się 5 (turniej chłopców) i 7 (turniej dziewcząt) lutego w sali Szkoły Podstawowej nr 4. W kategorii dziewcząt mistrzostwo Bolesławca wywalczyła reprezentacja SP nr 2, która pokonała drużynę SP nr 4 2:0 (25:15, 25:10).

Mistrzynie BolesławcaMistrzynie Bolesławcafot. MOSiR

Mistrzynie wystąpiły w składzie: Agnieszka Lachowicz, Wiktoria Mienculewicz, Marta Stefanowska, Michaela Niedźwiecka, Marlena Rudek, Magdalena Kościuk i Klaudia Banowicz. Opiekunem drużyny jest Kazimierz Prokowski.

Drużyna SP nr 2 okazała się bezkonkurencyjna także w turnieju chłopców. Na drugiej pozycji zaś uplasowała się reprezentacja SP nr 4, a na trzeciej – zespół z SP nr 1. Oto wyniki poszczególnych spotkań:

• SP 4 – SP 1        2:0 (25:12, 25:16)
  • SP 1 – SP 2        0:2 (9:25, 19:25)
  • SP 4 – SP 2        1:2 (25:18, 23:25, 11:15).
Mistrzowie BolesławcaMistrzowie Bolesławcafot. MOSiR

Mistrzowie Bolesławca zagrali w składzie: Krzysztof Chlebowicz, Jarosław Czulak, Sebastian Drabczyk, Jakub Gołaszewski, Oskar Kubiniec, Bartosz Mentel, Bartosz Orlak i Marcin Wilk. Opiekunem zespołu jest Kazimierz Prokowski.

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.