Lista nagrodzonych uczniów szkół średnich powiatu bolesławieckiego

Lista nagrodzonych uczniów szkół średnich powiatu bolesławieckiego
fot. Wikimedia Commons Prezentujemy nazwiska uczniów, którzy w tym roku szkolnym będą otrzymywać stypendium za wybitne wyniki w nauce. Publikujemy także nazwiska tych, którzy za osiągnięcia w ubiegłym roku szkolnym dostali nagrodę starosty.
istotne.pl nagroda, powiat bolesławiecki

Uczniowie, którzy w roku szkolnym 2016/2017 będą otrzymywać stypendium starosty bolesławieckiego za wybitne wyniki w nauce, uzyskane w roku szkolnym 2015/2016.

  1. Klaudia Michalina Dzedzej – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,54
  2. Klaudia Józefa Bojanowska – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,18
  3. Paulina Bożęcka – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 4,92
  4. Magdalena Golsztajn – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,06
  5. Estera Sadaj – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,42
  6. Katarzyna Strojek – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu , średnia ocen: 5,12
  7. Kamila Ćwik – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 4,88
  8. Aleksandra Maria Domzalska – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu , średnia ocen: 4,88
  9. Kamil Kruczek – uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 4,85
  10. Zuzanna Miertuszka – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 4,92
  11. Gracjana Natalia Napolska – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,0
  12. Adriana Ostaszewicz – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 4,92
  13. Joanna Karolina Proć – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,0
  14. Martyna Słobodzian – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 4,88
  15. Wiktoria Aleksandra Stefanko – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 4,92
  16. Julia Bancer – uczennica Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu , średnia ocen: 4,94
  17. Maciej Hyjek – uczeń Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu , średnia ocen: 5,0
  18. Radosław Lisiecki – uczeń Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu , średnia ocen: 4,88
  19. Katarzyna Anna Burdza – uczennica Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu , średnia ocen: 5,14
  20. Adrianna Radziun – uczennica Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu , średnia ocen: 4,86
  21. Kinga Mieszczanowicz – uczennica Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu , średnia ocen: 4,85
  22. Aleksandra Magdalena Turecka – uczennica Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 4,92
  23. Patrycja Jaskot – uczennica Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu , średnia ocen: 4,86
  24. Paulina Katarzyna Kurek – uczennica Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu , średnia ocen: 4,92
  25. Jakub Naspiński – uczeń Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,0
  26. Łukasz Burdyna – uczeń Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 4,93
  27. Adam Sadowski – uczeń Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 4,85
  28. Dawid Lizak – uczeń Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 4,92
  29. Justyna Anna Krzysztofińska – uczennica Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,07
  30. Monika Matuszewska – uczennica Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 5,27
  31. Wioleta Turek – uczennica Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 5,08
  32. Marta Szelągowska – uczennica Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 5,21
  33. Dagmara Aleksandra Szuk – uczennica Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 5,08
  34. Lidia Magdalena Feret – uczennica Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 4,85
  35. Dominika Ozga – uczennica Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 4,93
  36. Ewa Aleksandra Będzińska – uczennica Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 4,92
  37. Paweł Franciszek Rybacki – uczeń Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 4,85
  38. Wiktoria Jędryczka – uczennica Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 5,28
  39. Sara Emilia Dudzik – uczennica Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 4,95
  40. Kornela Klaudia Baryluk – uczennica Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 4,89
  41. Anna Barbara Popko – uczennica Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 4,89
  42. Katarzyna Szajwaj – uczennica Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 4,95
  43. Dawid Janusz Sielużycki – uczeń Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu, średnia ocen: 5,15
  44. Kacper Kołodziej – uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,13
  45. Jakub Przybylski – uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 4,88
  46. Kornel Dominik Pańków – uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 4,88
  47. Krzysztof Piotr Tylutki – uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 4,88
  48. Piotr Michał Tylutki – uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,1
  49. Dominik Bezkorowajny – uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,22
  50. Tomasz Obajtek – uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,13
  51. Tomasz Marcin Marut – uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,1
  52. Piotr Szczypta – uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,0
  53. Alicja Myśliwiec – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Bolesławcu, średnia ocen: 5,56
  54. Bartosz Aleksander Macioł – uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Bolesławcu, średnia ocen: 5,15
  55. Julia Magdalena Fulczyńska – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Bolesławcu, średnia ocen: 5,31
  56. Kamil Biegała – uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Bolesławcu, średnia ocen: 5,67
  57. Gabriela Maria Tencza – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Bolesławcu, średnia ocen: 5,22
  58. Paulina Martyna Owerko – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Bolesławcu, średnia ocen: 5,60
  59. Tomislav Pranić – uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Bolesławcu, średnia ocen: 5,65
  60. Natalia Kołodziej – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Bolesławcu, średnia ocen: 5,25
  61. Ilona Barbara Forma – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Bolesławcu, średnia ocen: 5,22
  62. Julia Babijczuk – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,5
  63. Monika Agnieszka Marusiak – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,53
  64. Laura Pia Przydróżna – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,33
  65. Marta Ziółkowska – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,29
  66. Oliwia Popowicz – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,22
  67. Paulina Gajewska – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu, średnia ocen: 5,17
  68. Justyna Włodarska – uczennica Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu, średnia ocen: 4,95
  69. Anita Gargolińska – uczennica Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu, średnia ocen: 5,15
  70. Justyna Najdzionek – uczennica Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu, średnia ocen: 5,0
  71. Martyna Tomaszewska – uczennica Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu, średnia ocen: 5,0
  72. Angelika Kaczmarek – uczennica Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu, średnia ocen: 4,93
  73. Dominika Patrycja Picheta – uczennica Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu, średnia ocen: 4,86
  74. Marek Chudzik – uczeń Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu, średnia ocen: 4,88
  75. Adrian Łukasiewicz – uczeń Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu, średnia ocen: 5,0
  76. Adrian Jan Rymarz – uczeń Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu, średnia ocen: 5,0, a także uzyskanie tytułu laureata Zawodów Centralnych XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
  77. Dawid Marcin Gorczyca – uczeń Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu, średnia ocen: 5,06
  78. Jakub Antoni Susło – uczeń Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu, średnia ocen: 5,0
  79. Oliwia Adriana Miszkiewicz – uczennica Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu, średnia ocen: 4,94

Uczniowie i absolwenci szkół ponadgimnazjalnych, którym przyznano nagrodę starosty bolesławieckiego za wybitne wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe oraz absolwenci szkół podstawowych i gimnazjum nagrodzeni za wybitne wyniki w nauce w roku szkolnym 2015/2016

  1. Natalia Rzatkiewa – absolwentka Szkoły Podstawowej nr 3 w Bolesławcu za najlepszy w powiecie bolesławieckim wynik na sprawdzianie dla uczniów kończących szóstą klasę szkoły podstawowej. W części z języka polskiego Natalia uzyskała 95%, z matematyki 100% i w części z języka obcego 100%
  2. Gordian Czerkawski – absolwent Gimnazjum Samorządowego nr 1 w Miejskim Zespole Szkół nr 2 w Bolesławcu za najlepszy wynik w powiecie bolesławieckim na egzaminie gimnazjalnym (w części humanistycznej język polski 97%, historia i wiedza o społeczeństwie 100%, w części matematyczno – przyrodniczej: matematyka 100%, przedmioty przyrodnicze 93% a w części z języka nowożytnego – język angielski 100%)
  3. Julia Maria Lisiecka – absolwentka Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu za uzyskanie średniej ocen na świadectwie ukończenia szkoły 5,0
  4. Magdalena Słabicka – absolwentka Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu za uzyskanie średniej ocen na świadectwie ukończenia szkoły 5,0
  5. Anita Alicja Woźna – absolwentka Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu za uzyskanie średniej ocen na świadectwie ukończenia szkoły 4,93
  6. Nikol Martyna Wydmuch – absolwentka Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu za uzyskanie średniej ocen na świadectwie ukończenia szkoły 5,21
  7. Damian Cichewicz – absolwent II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Bolesławcu za osiągnięcia w zdobywaniu wiedzy i umiejętności z podstaw przedsiębiorczości. Damian zajął 12-te miejsce i uzyskał tytuł laureata w eliminacjach centralnych XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości
  8. Magdalena Janczak – absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu za uzyskanie średniej ocen na świadectwie ukończenia szkoły: 5,22 oraz najlepszy w powiecie bolesławieckim wynik na egzaminie maturalnym: 100% język polski, 100% język niemiecki i 100% matematyka, przedmioty dodatkowe na poziomie rozszerzonym: 100% język polski, 94 % język niemiecki, 88% matematyka i 67% fizyka
  9. Aleksandra Pawlus – absolwentka Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu za uzyskanie najlepszego wyniku na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik hotelarstwa
  10. Agata Katarzyna Stec – absolwentka Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 3 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu za uzyskanie najlepszego wyniku na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe w zawodzie kucharz
  11. Sławomir Gortych – absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu uzyskanie średniej ocen na świadectwie ukończenia szkoły: 5,29
  12. Paulina Jarosz – absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu za uzyskanie średniej ocen na świadectwie ukończenia szkoły: 5,29
  13. Anna Noga – absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu uzyskanie średniej ocen na świadectwie ukończenia szkoły: 5,24
  14. Barbara Banaszak – absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu uzyskanie średniej ocen na świadectwie ukończenia szkoły: 5,24
  15. Marcin Wieczorek – absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu uzyskanie średniej ocen na świadectwie ukończenia szkoły: 5,17
  16. Paweł Klecha – absolwent Zespołu Szkół Mechanicznych w Bolesławcu za uzyskanie średniej ocen na świadectwie ukończenia szkoły: 5,1
  17. Klaudia Petters – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych Kobiet w Triathlonie (pływanie, rower, bieg)
  18. Wojciech Karaban – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Nr 2 we Wrocławiu za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w biegu z przeszkodami na 3000 m Mistrzostwach Polski w biegu z przeszkodami na 3000 m i I miejsce w Finale Dolnośląskim Indywidualnych Lekkoatletycznych Mistrzostw Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce w biegu na 1500 m
  19. Paweł Jan Jóźwiak – uczeń Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w lekkiej atletyce w trójskoku juniorów
  20. Tobiasz Burzyński – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Dolnego Śląska w biegach przełajowych juniorów młodszych na 5000 m oraz II miejsca w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce w biegu na 2000 m z przeszkodami juniorów młodszych
  21. Kacper Popławski – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce w biegu juniorów młodszych przez płotki na 400 m juniorów młodszych
  22. Jakub Patreuha – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu za zajęcie I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych w Brydżu Sportowym (Maksy)
  23. Patryk Patreuha – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu za zajęcie I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych w Brydżu Sportowym (Maksy)
  24. Mateusz Marcin Tofil – uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce w trójskoku juniorów
  25. Tomasz Hajde – uczeń Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu za zajęcie I miejsca w pięcioboju lekkoatletycznym w XVI Dolnośląskim Mitingu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych
  26. Bartosz Rudziński – uczeń Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu za zajęcie III miejsca w singlu i III miejsca w grze podwójnej w IX Ogólnopolskim Turnieju Badmintona Olimpiad Specjalnych
  27. Dominika Kwaszcz – uczennica Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce w skoku w dal juniorek młodszych oraz I miejsca w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w biegu przez plotki na 100 m
  28. Michał Adrian Sobkowicz – uczeń Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce w sztafecie juniorów