Pływacy z Oxpressu mistrzami Bolesławca

fot. Oxpress W Bolesławieckim Parku Wodnym Orka odbyły się Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Sztafetach Pływackich. Najlepsi okazali się pływacy z Oxpressu.
istotne.pl 183 pływanie, oxpress

W zawodach udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5, nr 1, nr 4 i z Oxpressu. Niepokonani okazali się ci ostatni. Dziewczęta z Oxpressu zdobyły 163 punkty; ich rywalki z „piątki”, które uplasowały się na drugim miejscu, zdobyły o 10 punktów mniej. Ostatnie miejsce na podium zdobyły dziewczyny ze Szkoły Podstawowej nr 4, uzyskując 112 punktów.

Reprezentantki Oxpressu (Wiktoria Bleichert, Julita Jośko, Marta Karońska, Wiktoria Młodzińska, Maja Nikołaju, Kasia Pierzchalska, Hania Siołkowska i Karolina Wiśniewska) nie kryły zadowolenia ze zwycięstwa. Zawodniczki wychodziły z wody zdyszane, ale szczęśliwe jak nigdy.

Kibicowali im chłopcy z Oxpressu, którzy w swojej kategorii również okazali się najlepsi. Rywali ze Szkoły Podstawowej nr 4 pokonali aż dwudziestoma punktami, a tych z „jedynki” – ponad dziewięćdziesięcioma! Kacper Gzubicki, Filip Jośko, Mateusz Mrozik, James Pratt, Max Sitek, Filip Szczepański, Mikołaj Szymański i Jaś Tesarowicz z dumą wznosili zwycięskie okrzyki i przekazywali sobie puchar.

– Życzymy wszystkim zawodnikom, a zwłaszcza zwycięzcom, niegasnącego zapału do uprawiania sportu, gratulujemy spektakularnego sukcesu i czekamy na kolejne puchary! – mówią pracownicy Oxpressu.

Pływacy z Oxpressu mistrzami BolesławcaPływacy z Oxpressu mistrzami Bolesławcafot. Oxpress