Czy wiecie, że

Logo gazety „Głos Bolesławca”
istotne.pl 3977 bolesławiec

-Bartosz Gruman z MOS Bolcsłavia godnie reprezentuje nasze miasto w dużych imprezach lekkoatletycznych w biegu na 400 m. przez płotki: w Krakowie na Memoriale S. Walasiewiczówny był drugi, natomiast w Warszawie na mityngu z cyklu Grand Prix PZLA trzecie miejsce z czasem 52,39 sek.-Krystian Pfeiffer z. MKT Bolesławiec w międzynarodowych mistrzostwach Polski juniorów do 18 lal, przegrał dopiero w półfinale 3:6 i 1:6 z Florianem Anioła (AZS Poznań) uważanego za następcę Wojciecha Fibaka.-Daniel Giza wychowanek BKS Bolesławiec, wypożyczony do drużyny Wratislavii Wrocław na sezon 1995/96, wystąpił z nowymi kolegami w międzynarodowym turnieju piłkarskim we Francji. Występ udany, zakończony zwycięstwem Wralislavii, a Daniel zdobył 5 bramek i został "królem" strzelców turnieju za co otrzymał piękny puchar.-Jolanta Anusiewicz (TKKF Bolesławianka) osiągnęła kolejny sukces zajmując 1 miejsce wśród kobiet z wynikiem 70 kg w mistrzostwach w wyciskaniu sztangi leżąc w Pieńsku.-Sławomir Purta w wadze lekkiej (120 kg), .Jerzy Lewandowski (165 kg) w wadze ciężkiej okazali się najlepsi, a Krzysztof Kuśnierzowski w wadze półciężkiej był drugi w tych samych zawodach w Pieńsku.-Szymon Dajczuk (junior), Norbert Stolicki (senior), Remigiusz Kacperczyk (weteran) zwyciężyli w swoich kategoriach w V turnieju tenisa stołowego NSZZ "Solidarność".-Zbigniew Mandziejewicz wychowanek BKS Bolesławiec, obecnie piłkarz. Legii Warszawa awansował z drużyna, do Ligi Mistrzów Pucharu Europy i będziemy mogli oglądać jego występy na stadionach europejskich.-Jolanta Anasiewicz zaprasza na miesięczne kursy aerobiku do Zakładu Kompielowego MOSiR. Zajęcia odbywają się w poniedziałek i środę od godz. 18.00 i 19.00 oraz wtorek i czwartek od 19.00 i 20.00.