BTS Elektros Bolesławiec vs Bielawianka Bielawa 0:3

istotne.pl 183 bts bolesławiec, bielawianka bielawa

W sobotę 3 grudnia seniorska ekipa BTS Elektros Bolesławiec zmierzyła się z drużyną Bielawianki Bester Bielawa. Początek pierwszej partii to walka punkt za punkt. Chwilę potem jednak goście odskoczyli gospodarzom na pięć oczek i przewaga Bielawianki zaczęła stopniowo rosnąć (w pewnym momencie była aż 8-punktowa). Ostatecznie przegraliśmy tę odsłonę do 20. W drugim secie bielawianie rozbili siatkarzy z Miasta Ceramiki do 15.

Trzecia partia znowu była bardziej wyrównana. Bolesławianie wyszli nawet na minimalne prowadzenie. Ale wtedy goście ponownie odskoczyli nam na kilka oczek. „Elektryczni” próbowali ich dojść. Były szanse na to, że gospodarze urwą rywalom choć seta. Pogrzebała je – przy stanie 23:24 – zepsuta zagrywka jednego z naszych zawodników.

BTS Elektros Bolesławiec: Tomasz Włoszczyński (kapitan), Artur Sławnikowski, Piotr Filistyński, Damian Śliwiński, Dariusz Tkaczuk, Filip Michalewski, Jakub Koncewicz, Robert Walkowiak, Wojciech Marcinkiewicz, Rafał Wójtowicz, Kamil Razik (libero).

Bielawianka Bester Bielawa: Karol Andrzejewski, Alex Strubbe, Łukasz Domański, Oskar Iwanow, Michał Glinka (kapitan), Michał Tomiałowicz, Bartosz Szopiak, Tymoteusz Gajek, Arkadiusz Jutrzenka, Maciej Byczek (libero), Grzegorz Kukla (libero).