BKS rozbił Granicę Bogatynia i awansował na wicelidera tabeli

istotne.pl 4 granica bogatynia, bks bolesławiec

Seniorzy BKS Bolesławiec nie zwalniają tempa. W sobotnim meczu 9 kolejki jeleniogórskiej okręgówki BKS pokonał na wyjeździe Granicę Bogatynia 5:1 (4:0). Po dwa trafienia w tym meczu zaliczyli: Łukasz Graczyk (14 i 45 minuta) i Adrian Kulesza (39 i 55 minuta). Gola dołożył także Oskar Pochwała (18 minuta). Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Konrad Krawczyk (82 minuta). Po tym spotkaniu bolesławianie awansowali na drugie miejsce w tabeli.

W następnej kolejce BKS zagra na Spółdzielczej z Hutnikiem Pieńsk.

Zagłosuj w rankingu na najlepszego piłkarza BKS.

BKS rozbił Granicę Bogatynia i awansował na wicelidera tabeliBKS rozbił Granicę Bogatynia i awansował na wicelidera tabelifot. MZ