materiał promocyjny

Praca dla doradcy klienta i montera stolarki otworowej

Cieśla
fot. istotne.pl Firma PHU BZM CIEŚLA oddział Bolesławiec poszukuje pracowników na dwa stanowiska.
istotne.pl 1 praca, cieśla

Doradca Klienta

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie
  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
  • Dbanie o ekspozycję towarów
  • Utrzymanie porządku i wizerunku działu

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • Inicjatywa i zaangażowanie w pracę
  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego

Monter stolarki otworowej

  • Montaż stolarki otworowej
  • Pomiary i konsultacje u klienta

  • Doświadczenie w montażu stolarski otworowej

Oferujemy:

Kontakt w sprawie pracy

Podania wraz z CV prosimy wysyłać na e-mail [email protected] lub osobiście w firmie: ul. Masarska 1 59-700 Bolesławiec tel. 75/732 32 76.