materiał promocyjny

Sklep narzędziowy „Metalowiec” poszukuje pracownika

fot. Metalowiec Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat. Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy. Możliwość ciągłego rozwoju i przyjazną atmosferę.
istotne.pl 4 praca, handel

Sklep narzędziowy „Metalowiec” z Bolesławca poszukuje pracownika.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie
  • Doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
  • Dbanie o ekspozycję towarów
  • Utrzymanie porządku i wizerunku sklepu

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, branży narzędziowej
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Przyjazną atmosferę

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na e-mail: [email protected] lub na adres ul. Plac Zamkowy 2, 59-700 Bolesławiec, tel. 515 08 09 09.