BKS: wysoka wygrana z Lotnikiem na początek rozgrywek

Pewne zwycięstwo BKS nad Lotnikiem na początkek rozgrywek
istotne.pl 4 lotnik jeżów sudecki, bks bolesławiec

W meczu 1. kolejki rozgrywek jeleniogórskiej okręgówki BKS Bolesławiec wysoko pokonał Lotnika Jeżów Sudecki 4:0 (3:0). Hat-trickiem, w tym spotkaniu popisał się Marek Majka (bramki w 13, 19 i 53 minucie), który jednocześnie jako pierwszy zdobył gola dla naszej drużyny, po awansie do klasy okręgowej. Po tej bramce do napastnika BKS-u podbiegli wszyscy piłkarze z drużyny, łącznie z rezerwowymi, żeby Majkiemu podziękować i razem cieszyć się z tego pierwszego trafienia.

Pewna wygrana BKS-u z LotnikiemPewna wygrana BKS-u z Lotnikiemfot. MZ

Gola dla bolesławian (w 43 minucie) zdobył także niezawodny Łukasz Graczyk. Dobry występ BKS-u obejrzało około 250 kibiców. To warte odnotowania, zważając na fakt, że na mecz trzeba było kupić bilet wstępu. Taka frekwencja pokazuje, że ludzie w Bolesławcu chcą oglądać piłkę nożną i mecze BKS-u. Gra naszego zespołu spodobała się kibicom. Widownia nagradzała swoich piłkarzy brawami. Następny mecz bolesławianie rozegrają w sobotę (19 sierpnia) na wyjeździe. Ich przeciwnikiem będzie Cosmos Radzimów.

BKS: Kizyma (żk) – Janicki, Lisowski (żk), Laskowski, Zielonka (żk) (45′ Dobiech), M. Dmuchowski (45′ Kulesza (żk)), Gasiak (76′ K. Dmuchowski), Smolarek (83′ Pirożek), Biały, Majka (63′ Markowski), Graczyk (żk) (73′ Pochwała (żk)).

Zagłosuj na najlepszego zawodnika meczu w rankingu Piłkarze BKS.

Zobacz jeszcze więcej zdjęć z meczu na naszym Facebooku.