Juniorzy BKS-u ponownie lepsi od juniorów Eskadry

istotne.pl 4 zawody, bks bolesławiec

W piątek (14 kwietnia) juniorzy młodsi BKS-u podejmowali na stadionie w Bolesławcu drużynę Eskadry Bolesławiec. Goście mieli problem ze skompletowaniem składu i grali w tym meczu w 10. W 18 minucie, po faulu bramkarza BKS na zawodniku Eskadry, rzut karny pewnie wykorzystał Hubert Bytner. Jednobramkowe prowadzenie goście utrzymali do przerwy. Zaraz po zmianie stron BKS wyrównał. Gola na 1:1 zdobył, w 47 minucie, Adrian Puzio. W 63 minucie na 2:1 dla BKS-u podwyższył Kamil Posadowski. W 75 minucie drugi raz do siatki Eksadry trafił Adrian Puzio, ustalając wynik spotkania na 3:1 dla BKS-u.

Zobacz dwie bramki z piątkowego meczu:

Po piątkowym zwycięstwie juniorzy młodsi BKS-u umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli rozgrywek. Bolesławianie mają 39 punktów. Na 13 rozegranych meczów BKS wygrał 13 razy. Druga w tabeli Eskadra zgromadziła 28 punktów. Na 12 rozegranych meczów Eskadra 9 razy wygrała, 1 raz zremisowała i 2 razy przegrała.

Warto przypomnieć, że w poprzedniej rundzie BKS pokonał Eskadrę wynikiem 4:2. Na boisku w Kruszynie na listę strzelców BKS-u wpisali się: dwukrotnie Adrian Puzio oraz Kamil Posadowski i Grzegorz Paleń. Natomiast dwie bramki dla Eskadry zdobył wówczas Marcel Ostrowski.

Kibiców i sympatyków klubu BKS zachęcamy do przekazywania 1% podatku na rzecz klubu.

Zobacz jeszcze więcej zdjęć z meczu BKS – Eskadra na naszym profilu na Facebooku.