KS Stare Jaroszowice ograły Spartę Zebrzydowa

istotne.pl 4 sparta zebrzydowa, ks stare jaroszowice

W sobotę (13 maja) na boisku Ośrodka Wodno-Sportowego przy ulicy Spacerowej w Bolesławcu KS Stare Jaroszowice podejmowały Spartę Zebrzydowa. Spotkanie lepiej rozpoczęły Stare Jaroszowice, które już w 3 minucie wyszły na prowadzenie. Ładnym uderzeniem z 20 metrów popisał się Adrian Burniak i było 1:0 dla zespołu Krzysztofa Kownackiego. Podrażniona Sparta próbowała doprowadzić do remisu, ale tego dnia piłkarzom Grzegorza Romana nic nie wychodziło. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron gra się zaostrzyła. Było dużo fauli i żółtych kartek. Zawodnicy Sparty mieli też sporo pretensji do arbitra. W samej końcówce spotkania, po jednym z kontrataków, KS Stare Jaroszowice zdobyły drugą bramkę. Na listę strzelców wpisał się Tomasz Król i ustalił wynik spotkania na 2:0. KS Stare Jaroszowice – Sparta Zebrzydowa 2:0 (1:0).