materiał promocyjny

Praca dla inżyniera budownictwa w Comfort S.A.

fot. Comfort S.A. Comfort S.A. to nowoczesna firma założona w 1990 r., oferująca produkty na wysokim, europejskim poziomie i notująca bardzo dobre wyniki. Należy do czołowych polskich producentów prefabrykatów żelbetowych. Posiada zakłady produkcyjne w Rakowicach Małych na Dolnym Śląsku oraz w Toruniu.
istotne.pl 4 oferta pracy, comfort s.a.

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje wszystkie typy elementów konstrukcyjnych, a doświadczony zespół stale wprowadza nowe rozwiązania oraz dba o najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Firma dostarcza prefabrykaty na budowy największych obiektów w Polsce – centrów handlowych, hipermarketów, obiektów przemysłowych, stadionów, użyteczności publicznej oraz budownictwa mieszkaniowego i mostowego.

Obejrzyj film o nas:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i zwiększeniem zatrudnienia, poszukujemy inżyniera budownictwa lub technika budowlanego na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Nr ref. SPP/11/2017

Miejsce pracy: Rakowice Małe

Twoje główne zadania:

  • analizowanie i przygotowanie dokumentacji technicznej (sprawdzanie i korygowanie, uzgadnianie zmian);
  • sporządzanie dziennych harmonogramów produkcji;
  • przygotowywanie planów zakupowych niezbędnych materiałów i akcesoriów do produkcji elementów;
  • monitoring realizacji dziennych planów produkcji z uwzględnieniem wprowadzanych zmian;
  • rozliczanie zużytych materiałów;
  • ścisła współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizacji zleceń.

Od nas otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie (umowa o pracę)
  • wynagrodzenie + premie + świadczenia socjalne;
  • nietuzinkowe doświadczenie w dziedzinie produkcji prefabrykatów betonowych;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość ubezpieczenia grupowego siebie i swojej rodziny,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole pracowników.

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub średniego o profilu budowlanym (wymóg konieczny);
  • biegłej znajomości odczytywania dokumentacji technicznej (projekty, rysunki warsztatowe);
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • motywacji i zaangażowania w pracę;
  • skrupulatności, rzetelności i odpowiedzialności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, LM) z zaznaczonym nr referencyjnym na adres e-mail:

[email protected]

Więcej informacji o firmie na naszej stronie: http://comfortsa.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Budowa Elektrowni OpoleBudowa Elektrowni Opolefot. Comfort S.A.
BudowaBudowafot. Comfort S.A.