Stare Jaroszowice lepsze od Raciborowic

istotne.pl 4 gks raciborowice, ks stare jaroszowice

W niedzielę (12 listopada) na boisku OWS w Bolesławcu KS Stare Jaroszowice zmierzyły się z GKS Raciborowice. Spotkanie lepiej rozpoczęli piłkarze Gieksy. W 22 minucie, po strzale Michała Warchoła, GKS wyszedł na prowadzenie. Pierwsza połowa nie była jednak wielkim widowiskiem.

Stare Jaroszowice lepsze od RaciborowicStare Jaroszowice lepsze od Raciborowicfot. MZ

Dużo więcej działo się w drugiej części gry. Zaraz po jej rozpoczęciu KS doprowadził do wyrównania. Na listę strzelców wpisał się Michał Urbański, który wykorzystał niepewną interwencję bramkarza (po strzale Michała Budzianowskiego) i skierował piłkę do bramki. Stare Jaroszowice poszły za ciosem. Na prowadzenie wyprowadził je Michał Budzianowski. Wynik spotkania na 3:1 dla KS ustalił Michał Urbański. KS Stare Jaroszowice – GKS Raciborowice 3:1 (0:1). Po niedzielnej kolejce grupy III jeleniogórskiej A-klasy KS Stare Jaroszowice zajmują 6 miejsce w tabeli rozgrywek. GKS Raciborowice są na miejscu 13.