Najlepsi uczniowie i absolwenci szkół powiatowych nagrodzeni

Najlepsi uczniowie i absolwenci szkół powiatowych nagrodzeni
fot. Krzysztof Gwizdała Powiat uhonorował tych, którzy mają wybitne wyniki w nauce, a także sukcesy w olimpiadach i zawodach sportowych.
istotne.pl nagroda, stypendium, efeb, powiat bolesławiecki

Tegoroczna gala wręczenia statuetek Efeba, nagród dla najzdolniejszych uczniów i absolwentów szkół powiatowych, miała miejsce w piątek 27 października w Teatrze Starym w Bolesławcu.

Lista uczniów, którzy w roku szkolnym 2017/2018 będą otrzymywać Stypendium Starosty Bolesławieckiego za wybitne wyniki w nauce oraz sukcesy w olimpiadach uzyskane w roku szkolnym 2016/2017

  • Julia Babijczuk (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Alicja Barbara Basińska (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Joanna Weronika Błaszczyk (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Gordian Czerkawski (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Klaudia Ferlewicz (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Pola Aleksandra Juchaniuk (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Alicja Myśliwiec (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Wawrzyniec Oliwa (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Magda Sawin (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Aleksandra Małgorzata Słabicka (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Julia Suchecka (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Wiktoria Szczepańska (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Alicja Świca (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Tomislav Pranić (II Liceum Ogólnokształcące)
  • Damian Kożuchowski (II Liceum Ogólnokształcące)
  • Paulina Martyna Owerko (II Liceum Ogólnokształcące)
  • Julia Magdalena Fulczyńska (II Liceum Ogólnokształcące)
  • Sandra Wiktoria Muschol (Zespół Szkół Budowlanych)
  • Kamil Karasiewicz (Zespół Szkół Budowlanych)
  • Aneta Struś (Zespół Szkół Budowlanych)
  • Marta Najdek (Zespół Szkół Budowlanych)
  • Marek Chudzik (Zespół Szkół Budowlanych)
  • Dominika Patrycja Picheta (Zespół Szkół Budowlanych)
  • Martyna Tomaszewska (Zespół Szkół Budowlanych)
  • Dawid Marcin Gorczyca (Zespół Szkół Budowlanych)
  • Angelika Kaczmarek (Zespół Szkół Budowlanych)
  • Oliwia Adriana Miszkiewicz (Zespół Szkół Budowlanych)
  • Karolina Galek (Zespół Szkół Budowlanych)
  • Marta Anna Nowacka (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Dominika Ozga (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Marta Szelągowska (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Dagmara Aleksandra Szuk (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Wiktoria Jędryczka (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Mirela Stefanko (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Michał Olfans (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Kornela Klaudia Baryluk (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Anna Barbara Popko (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Aleksandra Gabriela Ziembikiewicz (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Katarzyna Szajwaj (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Sara Emilia Dudzik (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Ewa Aleksandra Będzińska (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Julia Bancer (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Katarzyna Bojarska (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Natalia Chrobot (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Paulina Czajka (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Maciej Hyjek (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Galia Liwia Kępka (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Urszula Kumoś (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Patrycja Jaskot (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Radosław Lisiecki (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Laura Łużna (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Adrianna Radziun (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Kamila Zamojska (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Dominik Bezkorowajny (Zespół Szkół Mechanicznych)
  • Tomasz Marcin Marut (Zespół Szkół Mechanicznych)
  • Jakub Kazimierz Sikora (Zespół Szkół Mechanicznych)
  • Przemysław Bielecki (Zespół Szkół Mechanicznych)
  • Piotr Michał Tylutki (Zespół Szkół Mechanicznych)
  • Jakub Przybylski (Zespół Szkół Mechanicznych)
  • Kornel Dominik Pańków (Zespół Szkół Mechanicznych)
  • Kamila Aleksandra Baranowska (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Klaudia Józefa Bojanowska (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Paulina Bożęcka (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Aleksandra Maria Domzalska (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Klaudia Michalina Dzedzej (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Magdalena Golsztajn (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Adriana Górak (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Agata Horbanowicz (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Aleksandra Urszula Markiewicz (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Patrycja Julia Midera (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Zuzanna Miertuszka (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Rafał Adam Nadzieja (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Gracjana Natalia Napolska (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Adriana Ostaszewicz (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Sandra Skrok (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Martyna Słobodzian (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Julia Smolak (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Wiktoria Aleksandra Stefanko (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Katarzyna Strojek (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Jakub Widuch (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Kamil Kruczek (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Joanna Karolina Proć (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych).

Uczniowie i absolwenci, którym przyznano Nagrodę Starosty Bolesławieckiego za wybitne wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017

  • Klaudia Petters (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Laura Pia Przydróżna (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Marta Ziółkowska (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Jan Jakub Krzywdziński (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Monika Agnieszka Marusiak (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Jakub Patreuha (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Tobiasz Artur Burzyński (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Partryk Patreuha (ILiceum Ogólnokształcące)
  • Przemysław Sulich (I Prywatne Gimnazjum)
  • Kamil Biegała (II Liceum Ogólnokształcące)
  • Mariusz Zieliński (Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych)
  • Piotr Obrzut (Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych)
  • Maciej Kubiszewski (Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych)
  • Joanna Skonieczna (Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych)
  • Adrian Jan Rymarz (Zespół Szkół Budowlanych)
  • Jakub Antoni Susło (Zespół Szkół Budowlanych)
  • Łukasz Burdyna (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Justyna Anna Krzysztofińska (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Wioleta Turek (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Dawid Janusz Sielużycki (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Lidia Magdalena Feret (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Michał Jan Jakubowicz (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Paweł Franciszek Rybacki (Zespół Szkół Elektronicznych)
  • Kinga Mieszczanowicz (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Emilia Szczypta (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Marcelina Drozdek (Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)
  • Marcin Paweł Jakubowicz (Zespół Szkół Mechanicznych)
  • Piotr Szczypta (Zespołu Szkół Mechanicznych)
  • Kacper Kołodziej (Zespół Szkół Mechanicznych)
  • Krzysztof Piotr Tylutki (Zespół Szkół Mechanicznych)
  • Estera Sadaj (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Maja Agnieszka Paluch (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych)
  • Mateusz Marcin Tofil (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych).