BKS: sparing z Chrobrym Nowogrodziec na 2:1

BKS - Chrobry Nowogrodziec
istotne.pl 4 sparing, chrobry nowogrodziec, bks bolesławiec

W sobotę (24 marca) na sztucznym boisku w Czechach BKS zmierzył się w sparingu z Chrobrym Nowogrodziec. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 (1:1) dla zespołu z Bolesławca. Gole dla BKS zdobyli: Adrian KuleszaEryk Kliwak. Trafienie dla Chrobrego zaliczył Bartek Kojder. Zespoły stworzyły ciekawe widowisko. Pierwsza bramka padła dopiero w 40 minucie spotkania. Piłkę do siatki posłał Adrian Kulesza. Napastnikowi z Bolesławca brakowało szczęścia. Wcześniej bowiem dwukrotnie trafił w słupek. Bliski szczęścia był także Krystian Smolarek, który także minimalnie chybił. Natomiast strzał głową Marka Majki obronił bramkarz Chrobrego.

Zespół z Nowogrodźca także oddał kilka strzałów, ale uderzenia nie znalazły drogi do bramki. Udało się to w 42 minucie. Do remisu doprowadził Bartek Kojder. Losy spotkania rozstrzygnęły się w 65 minucie. Z 30 metra uderzył Eryk Kliwak i było 2:1. Co ciekawe zawodnik chwilę wcześniej zameldował się na murawie. Więcej goli w tym meczu nie padło, choć przewaga BKS-u do końca spotkania była widoczna. Brakowało jednak skuteczności. Chrobry próbował grać z kontry, ale nie zdołał doprowadzić do remisu. BKS Bolesławiec – Chrobry Nowogrodziec 2:1.