Siatkarskie drużyny TOP grały ze zmiennym szczęściem

Siatkarskie drużyny TOP grały ze zmiennym szczęściem
fot. M. Zabawa IV-ligowy TOP Bolesławiec przegrał na wyjeździe z Chrobrym Głogów 1:3. Kadeci pokonali Rent-Bud Złotoryja 3:1 oraz ulegli Ikarowi Legnica 0:3.
istotne.pl siatkówka, top bolesławiec

W sobotę IV ligowy TOP Bolesławiec rozgrywał wyjazdowy mecz z Chrobrym Głogów. Bolesławianie niestety ponieśli czwartą porażkę, przegrywając w setach 1:3 (22:25, 25:20, 24:26, 23:25). Podopieczni Bogusława Mienculewicza byli bliscy wywiezienia z Głogowa cennych punktów. Zespół jednak kolejny raz płaci tzw. "frycowe". Młodzi zawodnicy muszą się ograć i wtedy można będzie oczekiwać lepszych wyników. Zwycięstwo był blisko, ale w końcówkach trzeciego i czwartego seata chłopom zawiodły nerwy i zabrakło zimnej krwi.

Siatkarze TOP BolesławiecSiatkarze TOP Bolesławiecfot. M. Zabawa

Turniej Kadetów

W niedzielę w sali spotkowej przy I LO odbył się II Turniej Kadetów o Mistrzostwo Dolnego Śląska. W turnieju wzięły udział trzy drużyny: Rent-Bud Złotoryja, Ikar Legnica i TOP Bolesławiec. Nasi Kadeci wygrali ze Złotoryją 1:3. Niestety mecz TOP Bolesławiec – Ikar Legnica zakończył się porażką naszych siatkarzy 0:3. Najlepszym zawodnikiem turnieju został bolesławianin Wojtek Marcinkiewicz. Po II turnieju podopieczni Jerzego Nastuli zajmują II miejsce w tabeli.

Już w sobotę, o godzinie 17:00 w sali sportowej I LO, IV-ligowy TOP rozegra kolejne spotkanie. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu będzie "Burza Wrocław".

(informacja D. Stępień, TOP Bolesławiec)