Konkurs na scenariusz ogłosił BOK

Konkurs na scenariusz ogłosił BOK
fot. B.org Scenariusz filmu powinien dotyczyć Bolesławca lub innego okolicznego miasta. Termin nadsyłania pomysłów mija 23 listopada.
istotne.pl konkurs, bok-mcc, film, kreator

Bolesławiecki Ośrodek Kultury w ramach projektu dofinansowanego przez Urząd Miasta Bolesławca organizuje konkurs na scenariusz 30-sekundowego filmu prezentującego miasto.

Film ma prezentować miasto Bolesławiec lub miejscowość, z której pochodzi osoba biorąca udział w projekcie. Film powinien trwać od 30 do 40 sekund. Sposób prezentacji zależy od wyobraźni twórcy i możliwości technicznych sprzętu, który zostanie udostępniony do realizacji. Będzie można skorzystać z opieki reżyserskiej, kamery cyfrowej, mikrofonu kierunkowego, oświetlenia, zestawu komputerowego do montażu nieliniowego oraz bazy muzyki ilustracyjnej.

"Jeżeli ktoś chce powiedzieć coś istotnego i pozytywnego o swoim mieście – powinien zgłosić się do konkursu" zachęca Grażyna Ferensowicz, realizatorka i pomysłodawczyni projektu. Scenariusze należy przesłać pocztą elektroniczną na adres promo@bok.boleslawiec.pl do 23 listopada. Portal Bolesławiec.org jest partnerem projektu.

(informacja własna KG)