Bobrzanie zremisowali z Leśnikiem Osiecznica 0:0

Bobrzanie zremisowali z Leśnikiem Osiecznica 0:0
fot. www Seniorzy klubu MKS Bobrzanie zremisowali z Leśnikiem Osiecznica 0:0.
istotne.pl mecz, osiecznica, bobrzanie, leśnik

W niedzielę na stadionie przy ul. Rajskiej odbył się mecz "na szczycie". Liderujący w tabeli VI-ligi Bobrzanie zmierzyli się z II drużyną tabeli – Leśnikiem Osiecznica. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków gości. Bramce Bobrzan zagrażali Górski i Kułaga. Bolesławianie mieli kilka dogodnych sytuacji ze stałych fragmentów gry. Na bramkę gości strzelał między innymi Nowicki. W 41 minucie Górski zmarnował dobrą okazję, pudłując do bramki Bobrzan z 8 metrów.

Piotr Nowicki strzela na bramkęPiotr Nowicki strzela na bramkęfot. M. Zabawa
Zawodnicy na murawieZawodnicy na murawiefot. M. Zabawa

W drugiej połowie gra była ciekawsza. Piłkarze Leśnika mieli przewagę i stwarzali więcej groźnych sytuacji. Na bramkę Bobrzan strzelali Sokołowski, Padewski i Puzion, ale strzały były bądź niecelne, bądź zbyt lekkie. Pod koniec spotkania Padewski trafił w poprzeczkę. Wśród bolesławian okazje do zdobycie bramki mieli: Zaraziński i Niziałek. Najlepszą okazję dla Bobrzan zmarnował w 89 minucie Faltyn. Piłkarza, mającego przed sobą pustą bramkę, w ostatniej chwili, ograł obrońca gości.

Zawodnicy w polu karnymZawodnicy w polu karnymfot. M. Zabawa
Zawodnicy walczą o piłkęZawodnicy walczą o piłkęfot. M. Zabawa

Pojedynek lidera z wiceliderem zakończył się wynikiem 0:0. Mecz odbywał się w trudnych warunkach. Na boisku było kilka dużych kałuż, które utrudniały grę. Po niedzielnym remisie Bobrzanie nadal zajmują I-miejsce w tabeli VI ligi. Leśnik Osiecznica jest na II miejscu.

(informacja własna, tekst i zdjęcia M. Zabawa)

Zobacz także

MKS Bobrzanie Bolesławiec