Konkursy „Nasze Izery” zbliżają się do końca

Konkursy „Nasze Izery” zbliżają się do końca
fot. sxc.hu W konkursach oceniane są prace plastyczne i zdjęcia.
istotne.pl konkurs, góry, pogranicze

Tylko do końca października można przesyłać zdjęcia i prace plastyczne na polsko-czeskie konkursy – fotograficzny i plastyczny – pt. "Nasze Izery". Organizatorzy, Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" w Lubaniu, Nadleśnictwo Świeradów, Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu oraz Venkovsky Prostor w Libercu, serdecznie zapraszają do udziału w nich dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe z terenu powiatów: bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego i zgorzeleckiego.

Szczegółowy regulamin konkursów dostępny jest na stronie internetowej stowarzyszenia "Pogranicze". Informacje o konkursach można również uzyskać telefonicznie w RCEE w Lubaniu pod numerem telefonu 0 75 722-68-35. Prace można przesyłać lub dostarczać osobiście na adres: Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu, Rynek – Ratusz 9, 59-800 Lubań, z dopiskiem na kopercie: Konkurs plastyczny/fotograficzny "Nasze Izery". Autorzy najładniejszych zdjęć i prac plastycznych otrzymają nagrody książkowe, a ich prace zostaną zaprezentowane w listopadzie na wystawie pokonkursowej.

Informacje i kontakt:

Magdalena Guła – koordynator projektu "Nasze Izery", Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze", ul. Przemysłowa 4, 59-800 Lubań, tel. 0-75 646-26-36, fax 0-75 646-26-27, e-mail: gula@pogranicze-csb.home.pl

(informacja A. Gergont Urząd Miasta Bolesławca)