Siatkarki TOP występują w rozgrywkach wojewódzkich

Siatkarki TOP występują w rozgrywkach wojewódzkich
fot. M. Zabawa Młodziczki TOP Bolesławiec udanie rozpoczęły rozgrywki o mistrzostwo województwa dolnośląskiego w siatkówce.
istotne.pl siatkówka, top bolesławiec, młodziczki

W połowie października w Jaworze odbył się I turniej eliminacyjny rozgrywek o mistrzostwo województwa dolnośląskiego w siatkówce młodziczek. W obecnym sezonie rozgrywkowym udział bierze 15 drużyn, które rozlosowano na V grup po 3 zespoły. W I fazie eliminacyjnej dziewczęta z TOP Bolesławiec grały z drużynami "Radio Plus Legnica" oraz z "Olimpią Jawor".

Pomimo tremy i wielu nerwowych poczynań w grze naszego zespołu młodziczki TOP wygrały oba mecze. Pojedynek TOP – "Radio Plus Legnica" zakończył się wynikiem 2:1 (25:12, 16:25, 15:13). W meczu z "Olimpią Jawor" bolesławianki zwyciężyły 2:0 ( 25:23, 25:22). Po I turnieju młodziczki TOP Bolesławiec liderują w tabeli.

Brak opisuBrak opisufot. TOP Bolesławiec

Bolesławianki wystąpiły w składzie: Ola Rychlicka, Paulina Kopeć, Judyta Szłapa, Kasia Segiet, Edyta Szewczyk, Sylwia Duru, Kasia Jasińska, Dorota Medyńska, Dorota Burdyna, Zosia Lenkiewicz, Sandra Wilk, Estella Ilczyna. Trenerem zespołu jest Tomasz Medyński. Następny turniej odbędzie się w Bolesławcu. Zapraszamy wszystkich kibiców 28 października, o godzinie 11:00, do hali sportowej ZSOiZ przy ulicy Komuny Paryskiej.

(informacja TOP Bolesławiec)