TOP Bolesławiec wygrał z LZS Raszówką 7:3

TOP Bolesławiec wygrał z LZS Raszówką 7:3
fot. B.org Tenisiści II-ligowego TOP Ekoceramika Bolesławiec pokonali LZS SKS Raszówkę 7:3. Nasz zespół umocnił się na 2 miejscu w tabeli.
istotne.pl top bolesławiec, tenis stołowy, lzs, raszówka

W sobotę drużyna TOP Ekoceramika Bolesławiec rozegrał mecz V kolejki II ligi tenisa stołowego. Przeciwnikiem naszego zespołu był LZS SKS Raszówka. Był to mecz dwóch drużyn sąsiadujących w tabeli. Przed sobotnim meczem TOP zajmował 2, a Raszówka 3 miejsce. Miejsca zespołów w tabeli wskazywały, że mecz będzie bardzo zacięty.

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia 3:0 dla TOP, jednak kolejne partie były pod dyktando gości, i na tablicy wyników zrobiło się tylko 4:3 dla bolesławian. Ostatnie gry decydowały o zwycięstwie w tym meczu. Do pierwszego stołu wyszli Jaźwiec z Mularczykiem, a na drugim grę rozpoczęli Jarosław Girulski ze Zbigniewem Cezarym. Obie partie zakończyły się wygraną naszych zawodników, w setach 3:1. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem bolesławian 7:3.

Tenisiści TOP BolesławiecTenisiści TOP Bolesławiecfot. TOP

Punkty dla TOP zdobyli: Łukasz Jaźwiec-2,5 Robert Girulski-2; Tomasz Fortunko-1,5 Jarosław Girulski-1. Po czterech zwycięstwach i jednej porażce TOP Ekoceramika umocnił się na 2 miejscu, w tabeli II ligi tenisa stołowego. Następny mecz już w najbliższą sobotę, na wyjeździe, z liderem – Gorzovią Gorzów.

(informacja i zdjęcie w treści: R. Tomczyk, TOP Bolesławiec)