Czytelnicy Boleslawiec.org mogą zakładać konta

Czytelnicy Boleslawiec.org mogą zakładać konta
fot. B.org Serwis Boleslawiec.org zyskał nową funkcjonalność. Możliwość założenia indywidualnego konta jest kolejnym krokiem w kierunku usprawnienia komunikacji między Czytelnikami.
istotne.pl istotne.pl, konto, opinie, komentarze, użytkownika

Serwis Boleslawiec.org zmienia się dla Czytelników. Od dziś działa nowy panel rejestracji i logowania. Wejście do panelu jest na każdej stronie serwisu, w górnej części (wyróżniony czerwoną czcionką napis "konto użytkownika").

Dzięki możliwości rejestracji można zarezerwować wyłącznie dla siebie ulubionego nicka, czyli imię, pseudo lub inną nieobraźliwą nazwę. Po rejestracji użytkownik może umieszczać komentarze używając swojego nicka. To znacznie przyspiesza wyrażanie własnych opinii, gdyż zarejestrowany użytkownik, publikując swoją wypowiedź, nie musi przepisywać 8-cyfrowego kodu zabezpieczającego. Dodatkowo zarejestrowany użytkownik ma możliwość wybrania dla siebie obrazka (avatara), który będzie umieszczany przy każdej jego wypowiedzi.

Możliwość zakładania konta i logowania się jest kolejnym krokiem w kierunku usprawnienia działania serwisu Boleslawiec.org oraz ułatwienia komunikacji pomiędzy Czytelnikami.

Zachęcamy do zakładania nowych kont i zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu. W październiku zaprezentujemy kolejne nowości.

Zobacz także

Zakładanie Konta Użytkownika