Bolesławieccy siatkarze przegrali z Silesią Świebodzice 2:3

Piłka do siatkówki
istotne.pl 0 top bolesławiec, mecz

W sobotę siatkarze TOP Bolesławiec rozgrywali trzeci pojedynek, w rozgrywkach IV ligi. Przeciwnikiem naszej drużyny była Silesia Świebodzice. Niestety nasz zespół poniósł trzecią z rzędu porażkę, przegrywając 2:3 (19:25, 25:27, 25:22, 25:14, 10:15). Mimo kolejnej przegranej nasz zespół zaprezentował się lepiej niż w poprzednich spotkaniach, choć zawiodły takie elementy gry jak: rozgrywanie, asekuracja w głębi pola gry czy odbiór serwisów.

Siatkarze TOP BolesławiecSiatkarze TOP Bolesławiecfot. M. Zabawa

Zdecydowanie najlepszą grę naszych zawodników kibice obejrzeli w czwartym secie. Wtedy zespołowi wychodziło wszystko: od skutecznych bloków, poprzez asy serwisowe i punktowe ataki. W drużynie wyróżniali się: Sławomir Potocki, Piotr Kozłowski i Jędrzej Dudak. Niestety w secie ostatnim bolesławianie zagrali słabo. Błędy w rozgrywaniu i kilka złych odbiorów przyczyniły się do przegrania meczu.