Tenisista TOP dobrze wypadł na turnieju w Brzegu

Paletka i piłeczka do gry w ping-ponga
istotne.pl 0 top bolesławiec, tenis, waldemar krzemiński

W niedzielę w Brzegu odbył się II turniej z cyklu Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym. Udany występ zanotował tenisista TOP Bolesławiec, Waldemar Krzemiński. Bolesławianin zajął 5 miejsce, w gronie 67 zawodników. W turnieju startowało wielu tenisistów występujących w IV i III lidze.

Przed tygodniem, w najsilniej na Dolnym Śląsku obsadzonym Turnieju Amatorów w Tenisie Stołowym (Grand Prix Wołowa) Waldemar Krzemiński zajął 10 miejsce. W fazie finałowej nasz tenisista stoczył dramatyczny pojedynek ze zwycięzcą ubiegłorocznej edycji Z. Zagajewskim ze Świebodzic, ulegając 12:14 w piątym secie. Zagajewski zajął w tym turnieju II miejsce.