Siatkarki UKS Volley zajęły III miejce w turnieju w Gromadce

Piłka do siatkówki
istotne.pl 0 uks, volley bolesławiec, siatkówka

W sobotę w sali sportowej w Gromadce odbył się turniej półfinałowy o Mistrzostwo Dolnego Śląska Młodziczek w siatkówce. Zawodniczki UKS Volley Bolesławiec dwa razy przegrały, ulegając najpierw Gwardii II Wrocław 1:2 (14:25, 25:18, 13:15), a potem Gwardii I Wrocław 0:2 (14:25, 10:25).

Kapitan zwycięskiej drużyny Sonia Jędryczko i Dariusz PawliszczyKapitan zwycięskiej drużyny Sonia Jędryczko i Dariusz Pawliszczyfot. MOS

Pierwsze miejsce w turnieju wywalczyła Gwardia I Wrocław i właśnie do tej drużyny trafił Puchar Wójta Gminy Gromadka. Drugie miejsce przypadło Gwardii II Wrocław, zaś na trzeciej pozycji turniej ukończyły siatkarki UKS Volley Bolesławiec.

Uczestniczki turnieju i władze GromadkiUczestniczki turnieju i władze Gromadkifot. MOS

Za zajęcie I miejsca puchar ufundował Wójt Gminy Gromadka – Dariusz Pawliszczy. Pozostałe dwa puchary ufundowali Dyrektor GOKIS Gomadka – Bożena Kuchmacz oraz Przewodniczący Rady Gminy Gromadka – Ryszard Kawka.