Alan Stulin udanie debiutował w kadrze Polski

Alan Stulin
fot. istotne.pl Alan Stulin zdobył bramkę dla młodzieżowej reprezentacji Polski w turnieju piłkarskim w Belgii. Pochodzący z Bolesławca piłkarz przyczynił się do zwycięstwa naszej reprezentacji w całym turnieju.
istotne.pl 0 alan stulin

Turniej piłkarski w Belgii odbył się w minionym tygodniu. Polska reprezentacja do lat 16 zagrała ze Słowacją, wygrywając 2:0. W następnym meczu Polacy ulegli drużynie Serbii i Czarnogóry 0:1. W ostatnim spotkaniu zespół prowadzony prze Michała Globisza wygrał z Belgami 2:1. W tym spotkaniu bramkę dla naszej reprezentacji zdobył Alan Stulin. Zawodnik na co dzień grający w FC Kaiserslautern skutecznie wykorzystał rzut karny w 40 minucie meczu. Drugą bramkę dla Polski zdobył w 52 minucie Łukasz Szafran z Lecha Poznań. Dzięki zwycięstwu w ostatnim meczu Polacy ostatecznie zwyciężyli w całym turnieju.