Bolesławiecka lewica uczciła Dzień Kobiet

Bolesławiecka lewica uczciła Dzień Kobiet
fot. Daniel Biernat Młodzi i starsi członkowie bolesławieckiej lewicy uczcili Dzień Kobiet. Na rynku paniom wręczano tulipany, w siedzibie SLD zorganizowano przyjęcie.
istotne.pl dzień, sld, kobiet, fms

Jak co roku obchody Dnia Kobiet rozpoczęły się w centrum Bolesławca. O godzinie 13:00 na bolesławieckim rynku członkowie Federacji Młodych Socjaldemokratów i Sojuszu Lewicy Demokratycznej wręczali paniom tulipany. "Widząc radość, jaką sprawia paniom symboliczny kwiatek, jesteśmy przekonani, że to święto nie odejdzie w zapomnienie. Dlatego pragnę w imieniu FMS i SLD życzyć w tym szczególnym dniu mieszkankom Bolesławca wszystkiego najlepszego" mówi Daniel Biernat, przewodniczący Młodych Socjaldemokratów. Kwiaty rozdano w niecałe dziesięć minut.

Brak opisuBrak opisufot. D. Biernat
Brak opisuBrak opisufot. D. Biernat

O godzinie 17:00 w siedzibie Rady Powiatowej SLD odbyło się uroczyste przyjęcie z okazji Dnia Kobiet. Zorganizowała je męska cześć SLD, która dla ponad 40 pań przygotowała słodki poczęstunek z lampką wina i kwiatami. Na spotkanie zaproszono członkinie SLD powiatu bolesławieckiego i panie ze Związku Emerytów i Rencistów Byłych Pracowników KGHM.