Jacek Protasiewicz ma biuro w Bolesławcu

Jacek Protasiewicz ma biuro w Bolesławcu
fot. B.org W Bolesławcu gościł Jacek Protasiewicz. Europoseł otworzył w naszym mieście swoje biuro.
istotne.pl platforma obywatelska, biuro, jacek protasiewicz

Jacek Protasiewicz otworzył poselskie biuro przy ulicy Ogrodowej w Bolesławcu. W uroczystości brali udział członkowie i sympatycy bolesławieckiej Platformy Obywatelskiej. To pierwsze biuro Jacka Protasiewicza otwarte na terenie województwa dolnośląskiego.

"Biura europarlamentarzystów są po to, by przybliżać Polakom to, czym żyje Unia Europejska i jakie decyzje podejmuje" mówił podczas uroczystości otwarcia biura Jacek Protasiewicz. Zdaniem europosła biuro ma przede wszystkim pomagać ludziom w wykorzystywaniu szans, jakie daje przynależność Polski do Unii Europejskiej.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

"Chcę, aby biuro regularnie odwiedzali doradcy i konsultanci dysponujący wiedzą o unijnym prawie i o unijnych funduszach" mówił europoseł. I to oni – zapewnia Jacek Protasiewicz – mają pomagać ludziom.

Poza ogólną wiedzą o funkcjonowaniu Unii Europejskiej w biurze będzie można uzyskać informacje o warunkach podjęcia pracy na terenie Unii Europejskiej, a także o warunkach otrzymania pieniędzy z funduszy europejskich. Biuro europosła Jacka Protasiewicza mieści się przy ulicy Ogrodowej 6 na trzecim piętrze budynku. Biuro czynne jest w każdy czwartek od 16:00 do 20:00.

Zobacz także

Jacek Protasiewicz