Siatkarze TOP nie wygrali ostatniego meczu

Siatkarze TOP Bolesławiec
fot. istotne.pl Na ostatni tegoroczny mecz TOP Bolesławiec pojechał do Zielonej Góry. Niestety to spotkanie, tak jak 9 wcześniejszych, zakończyło się porażką naszej drużyny. TOP przegrał 0:3 i pozostał ostatnią drużyną w tabeli.
istotne.pl 0 top bolesławiec, siatkówka

Mecz obustronnych błędów – tak w skrócie można określić spotkanie TOP Bolesławiec z AZS Gwardia Gubin Zielona Góra. Kibice zgromadzeni w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego obejrzeli mało emocjonujący pojedynek. Pierwszego seta gospodarze wygrali 25:14.

W kolejnym secie seryjne błędy popełniali zawodnicy obu drużyn. Doprowadzając do wyrównania 24:24 bolesławianie nie zdołali zdobyć kolejnych punktów. Drugi set TOP przegrał 24:26.

W trzecim secie powtórzył się scenariusz z dwóch poprzednich. Po raz kolejny obie drużyny zdobywały więcej punktów w wyniku błędów przeciwników, niż w efekcie własnych ataków. Trzeci set zakończył się przegraną TOP 21:25. AZS pokonał TOP Bolesławiec 3:0.