W sobotę zagra w Imperium DJ Waveshock

W sobotę  zagra w Imperium DJ Waveshock
fot. Imperium Waveshock, Dominik Małolepszy, jeden z najbardziej rozpoznawalnych dj'ów i producentów w Polsce z prawie 10 letnim doświadczeniem zagra w Klubie Imperium 22 października w sobotę.
istotne.pl klub imperium, dominik małolepszy

Właściciel labelu S.O.E.E. Records. Zakochany w wielu odmianach dobrej muzyki elektronicznej; od potężnych bigroomowych dropów poprzez chwytające za serce progresywne melodie, a na głębokich deepowych basach kończąc. Jego remixy były grane w najdalszych zakątkach świata, a o ich popularności świadczy ponad milionowa oglądalność m.in. w serwisie Youtube. Pierwszy sukces wydawniczy to oficjalna kompilacja Sensation: Wicked Wonderland wydana w 2010 roku, gdzie jego remix pojawił się wśród takich artystów jak Fedde Le Grand, Calvin Harris, Laidback Luke czy Tiesto. W 2014 roku podpisał kontrakt z topową niemiecką wytwórnią Tiger Records, a jego utwór Miami Bells (Feelin’) stworzony wspólnie z Adamem De Great znalazł się na wysokim miejscu w Beatport TOP 100 House. Niecałe 2 miesiące później ich kolejny singiel „Here We Go!” był promowane przez najpopularniejsze niemieckie radio Sunshine Live oraz trafił na liste przebojów Buzz we Francji i utrzymywał się na niej pare miesięcy. Jego utwory, remixy i mashupy gościły w setach takich artystów jak: Plastik Funk, Dj Falk, David Jones, Syke’n Sugarstarr, Matisse & Sadko, David Forbes, Bottai, Mr. X. i wielu innych, a on sam był częścią największych krajowych festiwali m.in. Sensation, Electrocity, Inspiration, Silesia in Love, Onyx Summer House, jak również kilkuset imprez w niemal każdym zakątku Polski.

Baloon Party w piątek 21 października o 21:00. Wstęp free do 23:00. Wszyscy przez całą noc piją napoje chmielowe za darmo w Klubie Imperium Bolesławiec.

Czeka na was 200 balonów a w nich 20 zestawów drinków. Wstęp powyżej 16 lat. Panie i panowie pełnoletni przez całą noc piją jeden gatunek napoju chmielowego za darmo, kupony na ten napój rozdawane będą do 23:00! Wystrzały konfetti. Efekty zmrożonego Co2.

Informacja zlecona