Bogdan Fiałkowski z Commando doceniony przez marszałka Przybylskiego

Bogdan Fiałkowski z Commando doceniony przez marszałka Przybylskiego
fot. UMWD Wiceszef Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej „Commando” został uhonorowany przez władze Dolnego Śląska za działalność społeczną na rzecz młodzieży.

W sobotę 15 października w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze odbyła się uroczysta sesja Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z okazji Święta Województwa Dolnośląskiego. Wziął w niej udział marszałek Cezary Przybylski.

W czasie posiedzenia Sejmiku przyznano tytuł Obywatela Honorowego Dolnego Śląska (Civi Honorario) profesorom: Janowi Miodkowi i Krzysztofowi Szwagrzykowi. Zaś nagrodę za działalność społeczną na rzecz młodzieży otrzymał Bogdan Fiałkowski, wiceszef Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej „Commando”. Gdy ją odbierał, powiedział, że nie byłoby go tutaj, gdyby nie prawie 300 członków Stowarzyszenia.

– Nikt nie jest na etacie, wszystko to robimy non profit – mówi „ii” doceniony przez marszałka bolesławianin. – Jesteśmy świeżo po zakończeniu trzeciego turnieju młodzieży z klas mundurowych, w którym wzięło udział prawie 800 uczniów z całej Polski i jedna klasa z Ukrainy. Organizowaliśmy też zawody dla nauczycieli klas mundurowych. Od 15 lat intensywnie szkolimy młodzież i Urząd Marszałkowski to zauważył.

Gratulujemy!

Bogdan Fiałkowski z Commando doceniony przez marszałka PrzybylskiegoBogdan Fiałkowski z Commando doceniony przez marszałka Przybylskiegofot. UMWD