Nowe zajęcia fitness w Termach Bolesławiec

Nowe zajęcia fitness w Termach Bolesławiec
fot. Adrian Gut Zapraszamy na Dzień Otwarty z zajęciami fitness w Termach Bolesławiec już w najbliższą sobotę 15 października od godz. 10.00. Wstęp wolny! Zajęcia poprowadzi Monika Ratkowska – instruktor fitness i choreograf.
istotne.pl termy bolesławiec, fitness

Monika Ratkowska

Tancerka i choreograf wywodząca się z tańca towarzyskiego, obecnie łącząca różne formy tańca, a w szczególności Ladies Dance, Show Dance. Od ponad 15 lat związana ze sceną, a od 10 lat prowadząca formację taneczną Maroka Show Girls występującą u boku wielu artystów. Formacja występowała m.in. podczas tras koncertowych Candy Girl, Pudzian Band oraz koncertów takich wykonawców jak: Marco Bocchino, Mr. President, Ellena, Mario Bischin, Claydee. Trzykrotnie przygotowywała finalistki regionalnych konkursów Miss Polonia. Zapewnia również choreografie do produkcji teledyskowych. Promotorka i prelegentka wydarzeń dla kobiet poświęconych tematyce wpływu aktywności fizycznej na zdrowie, życie prywatne oraz aktywność zawodową poprzez swój projekt „Maraton Kobiecości”.

Program dnia:

  • 10.00 Dance Senior
  • 11.00 Fit Mama & Dance Mama
  • 12.00 Perfekt Body & Active Stretching
  • 15.00 Term Dance
  • 16.00 Cheerleaders
  • 17.00 Ladies Dance.

Dance Senior

W tańcu najpiękniejsze jest to, że tańczyć może każdy. Proponujemy naszym seniorom nowe zajęcia, które łączą taniec oraz ćwiczenia wzmacniające ciało i kręgosłup. Ponadto taniec poprawia samopoczucie, uwalnia od napięć, korzystnie wpływa na układy: ruchowy, krążenia, oddechowy, nerwowy, pokarmowy oraz przemianę materii. Wyzwala wydzielanie tzw. hormonu szczęścia, który dodaje chęci życia, energii oraz wspomaga procesy rekonwalescencji.

Dance Mama

Zajęcia taneczne dla mam, które chcą dbać o swoją sylwetkę poprzez taniec. Mamy mogą być ze swoimi maluszkami. Zajęcia łączą elementy różnych form tańca, m.in. Latino, Arabskiego, Nowoczesnego, Samby. To zajęcia, które korzystnie wpływają na sylwetkę oraz dobry nastrój. Poprzez taniec wyzwalamy endorfiny, poprawiamy koordynację ruchową, koimy układ nerwowy, gdyż taniec jest doskonałym antydepresantem.

Ladies Dance

Forma zajęć dla kobiet, które chcą poczuć się uwodzicielsko i pewnie nie tylko na parkiecie. To forma tańca łącząca elementy Sexy Dance, Latino, zmysłowej rumby i innych form tanecznych. Pełna kokieterii, temperamentu, zmysłowości, ale również energii. Zajęcia wpływają korzystnie na sylwetkę.

Fit Mama

Zajęcia fitness dla mam, które na sali mogą ćwiczyć wraz z maluszkami. Trening to program opracowanych ćwiczeń, które pomogą mamom wrócić do formy oraz być w dobrej kondycji. Dodatkowo trening obejmuje ćwiczenia wzmacniająco-rozciągające mięśni.

Perfect Body

Intensywny program treningowy łączący elementy treningów: interwałowego, TBC (total body conditio). Skierowany przede wszystkim do osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową, pozbyć się nadwagi, kształtować sylwetkę. Zajęcia korzystnie wpływają na przemianę materii oraz ogólną kondycję.

Active Stretching

Trening rozciągająco-wzmacniający wszystkie mięśnie mający na celu zwiększenie ich elastyczności oraz ruchomości. Jest to obowiązkowa część treningu dla wszystkich uprawiających wszelkie formy aktywności fizycznej, niezależnie od tego, czy uprawiasz bieganie, treningi siłowe, fitness, sztuki walki, taniec czy inne formy sportu – mięśnie potrzebują, by o nie dbać.

Term Dance

Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 11–14 lat oparte na tanecznym przygotowaniu technicznym ciała, m.in. z wykorzystaniem technik izolacji oraz choreografii w stylach Disco Dance, Latino, New Style.

Cheerleaders Termy Bolesławiec

Zajęcia dla dziewcząt w wieku od 15 roku życia. Przygotowanie techniczne, akrobatyczne, choreograficzne oraz sceniczne grupy, która swoimi występami uświetniać będzie wspaniałe wydarzenia i uroczystości.

Uruchomienie poszczególnych zajęć uzależnione będzie od liczby osób zainteresowanych!

Nowe zajęcia fitness w Termach BolesławiecNowe zajęcia fitness w Termach Bolesławiecfot. Adrian Gut

informacja zlecona